Коли приїхати - анонси подій - Екскурсії по Празі та Чехії, гід Віталій Кравець

Богемні подорожі не лише по Богемії
Гід по Празі та Чехії Віталій Кравець

Україномовний гід по Празі та Чехії Віталій Кравець

Екскурсії
Гід по Чехії
З 2001 року на ринку туризму
Tel., Viber, WhatsApp +420720694262 korolucha@atlas.cz
+420720694262 korolucha@atlas.cz
Email,    Mobil,    Viber,    WhatsApp
Логотип
Email,  Mobil,  Viber,  WhatsApp
+420720694262
korolucha@atlas.cz
Перейти до контакту

Коли приїхати - анонси подій

.

Матвійська проща
23 лютого - 22 квітня

Розваги для дітьей і молоді. З 1595 року зі щорічного паломництва до костела Святого Матвія починається історія народних розваг з релігійною назвою Матвійська проща. Але вже давно втрачено релігійний зміст події. Тепер з 1964 року до Праги на територію виставкового комплексу в Голешовіцах звозяться на добу від дня святого Матвія до Великодня розважальні атракціони. Можна відвідати прості каруселі чи надувні замки для малих дітей, і адреналінові атракціони для молоді. Наприклад, можна спробувати відьне падіння з вежі заввишки 90 м.
В робочі дні від 14 до 21 години, в вихідні від 10 до 22 години, в понеділок закрито.
Чеський м'ясопуст (карнавал, масляниця, маскарад)
2 березня

Масляниця, карнавал - відомі російська та італійська назва для забав між різдвяними святами та Великим постом. Чеською ценазивається "м'ясопуст". Маски, музика, ковбаски будуть по різних містах Чехії. В Празі на Малій Страні і в Карліні, початок від 13:00. В Чеському Крумлові програма з маскарадом та ярмарком буде від 15 години 2 березня до 18 години 5 березня.
Великодні ярмарки
7-28 квітня

Головний великодній ярмарок країни є традиційно на Староміській площі. Його відмінність від різдвяного лише у відсутності ялинки й печених каштанів. Замість ялинки площу прикрасить берізка з оздоблена кольоровими стрічками та пофарбованими яєчками. Ярмарок супровождується культурною програмою з акцентом на національних традиціях. Крім великодніх яєць є атрибутом великодньої доби шоколадні та пряникові зайці.
Дні безкоштовного входу до Національної галереї в Празі
18 травня, 8 червня, 28 жовтня, 17 листопада

Національна галерея в Празі має 6 постійних експозицій, в котрих можна бачити праці Тінторетто, Тіполо, Ел Греко, Гоя, Рубенса, ван Дейка, Дюрера, Кранаха, Руссо, Пікассо, ван Гога, Тоєна та інших. Звичайна вартість квитка до кожної з вистав окремо є 150CZK (6€). Вартість квитка до всіх вистав з правом одного входу на кожну, дійсний протягом 10 днів, є 500CZK (20€). Для дітей та молоді до 26 років цілорічно безкоштовний вхід!
Безкоштовно в 2019 році можна відвідати вистави Національної галереї в наступні дні:
Дні безкоштовного входу до експозицій Національного музею
28 вересня, 28 жовтня, 17 листопада

Національний музей має декілька будівель з різнотематичними експозиціями: історія, зоологія, музикf, етнографічна, культура неєвропейських народів та інше. 28 вересня, 28 жовтня та 17 листопада можна відвідати експозиції музею безкоштовно.
Фестиваль світла "Сигнал"
10-13 жовтня

Щорічне шоу зі світловими ефектами на площах, фасадах будинків і в інтер'єрах історичних об'єктів. З 2013 року вже є в Празі традицією. Переважну більшість, і з найцікавіших, можна подивитися безкоштовно.
Email,    Mobil,    Viber,    WhatsApp
Назад до змісту