Богемні подорожі не лише по Богемії
Vít Kravec logo
Гід по Празі та Чехії Віталій Кравець
Тел.: +420 721 321 255 ; Вайбер: +420 720 694 262
Тел.: +420 721 321 255
Viber: +420 720 694 262

Україномовний гід по Празі та Чехії

Перейти до контакту

Головне меню:

Пароплавом по Влтаві

Екскурсії в Празі
Пароплав для груп
13 та більше осіб
1-2 год11-30за особу
Індивідуально
1-12 осіб
1 год - 1 день160-740
за плавання
Пароплав для груп
1-2 год, 11-30€ за особу

Пароплав на влтаві
Найчастіше замовляється двогодинна подорож по Влтаві з екскурсією і обідом у вигляді шведського столу. Пароплав проходить через шлюзи на південь до краю празького історичного заповідника, а потім повертається на північ. Побачимо багато історичних і сучасних об'єктів, котрі залишаються поза увагою оглядових екскурсій: Танцюючий дім, монастир Емаузи, завод Старопрамен, празькі острови, 9 з 18 празьких мостів, Карлів міст включно. На пароплавах є нижня палуба з рестораном, баром і власною кухнею, і верхня відкрита палуба для прогулянок і зручнішого фотографування. Одна порція Бехеровки і біля двох десятків теплих і холодних блюд входять у вартість екскурсії, інші напої на барі за додаткову оплату.
Можна замовити за вищу ціну варіант з одним чи двома слабоалкогольними або безалкогольними напоями (вода, сік, кола, вино, пиво, чай, кава). Міцний алкоголь та додаткові напої можливо купити на барі за додаткову оплату. Чи навпаки дешевші варіанти без їжі.

Мінімальна кількість людей для замовлення самостійного плавання є 13 осіб. Приєднання меншої кількості туристів до більших груп є можливе в залежності від наявності вільних місць. Тоді буде потрібно доплатити за проведення екскурсії 40€.
1 година без шлюзів, з екскурсією, без їжі, напої за додаткову плату на барі.
Приватна аренда 12-місного пароплава
В літньому сезоні є можливість арендувати невеликий пароплав "Белев'ю" для приватної компанії. Є ідеальним для будь якого святкування: день народження, невелика весільна подорож, зустріч з партнерами по бізнесу. Можливо скористатися сервісом місцевого бармена і кухаря, що пропонує холодні й теплі закуски з лосося, тунця, кальмарів і креветок, або принести з собою власний алкоголь і закуски. Маршрут за домовленністю: по Празі, з зупинками біля пляжу, виходом за Прагу. Рекомендую і для тих, хто вже в Празі не є вперше. З малим пароплавом можливо заплисти в недоступні для великих пароплавів місця: до меньших шлюзів біля танцюючого дому та до мальовничої природи далеко проти течії Влтави. При цілоденному замовленні можливо доплисти до скелястих "фйордів" на Влтаві на південь від Праги. Бажано замовити завчасу, хоча б один день наперед.

Це є ексклюзив за розумну ціну. Якщо перерахувати, то аренда пароплава на 1-2 години для 12 осіб виходить за ту ж ціну, що приєднання до великої групи десятків посторонніх людей. Замовлення на довший час виходить в перерахунку на ціну за годину за ще приємнішу ціну. Наприклад, для 12 осіб на весь день виходить ціна 6€ на годину за особу.

160€

Екскурсії по Празі та Чехії українською мовою

Тел.: +420 721 321 255 ; Вайбер: +420 720 694 262
Назад до змісту | Назад до головного меню