Богемні подорожі не лише по Богемії
по-русски
česky
українською
Vít Kravec logo
Гід по Празі та Чехії Віталій Кравець
Тел: +420720694262
Тел.: +420 721 321 255
Viber: +420 720 694 262

Україномовний гід по Празі та Чехії

на чеському ринку туризму з 2001 року
Logo Vít Kravec
Перейти до контакту

Оглядові екскурсії по Празі

Екскурсії в Празі
Ціни пішохідних екскурсій по Празі
3 год80€ за екскурсію
4 год
100€ за екскурсію
Правий берег
4 год
Одна екскурсія - 100€,
два береги за два дні - 180
Лівий берег
4 год
2 год60за екскурсію
1-9 год40-160за екскурсію
Ціна не залежить від кількості осіб. Максимально 50 осіб.
Найголовніше в Празі
Староміська площа, куранти (орлой)
Хто їде до Праги вперше, зазвичай хоче побачити все за 1-2 дні. Вже за декілька годин прогулянки по Празі приходить усвідомлення нереальності такого наміру. Празький архітектурний заповідник розкладається на 1,5% площі міста й займає 8 квадратних кілометрів. Це найбільший у світі міський архітектурний заповідник у списках ЮНЕСКО. Найстаршим будівлям є вже понад 1000 років, а найновіші є з ХХ століття. Але три головні об'єкти бажає бачити в Празі кожний турист, якщо навіть в Празі зупиниться на декілька годин проїздом:
 • Празький Град - в минулому королівський палац, тепер офіси президентської адміністрації, включно з храмом Святого Віта, що будувався з перервами впродовж 585 років та був місцем коронування чеських королів.
 • Карлів міст - найстарший в Празі, збудований в XIV столітті, прикрашений 31 скульптурою переважно доби бароко.
 • Астрономічні куранти - годинник на міській ратуші з фігурками апостолів, що рухаються щогодини, з історією з 1410 року.

Теж побачимо:
 • Храм Святого Миколая на Малій Страні - найбільший в місті в стилі бароко.
 • Празька Венеція - канал Чортівка з ресторанчиками і тротуарчиками на рівні води.
 • Храм Діви Марії перед Тином - один з символів міста, бачите його на фотографії.
 • Храм Святого Миколая на Староміській площі - за 800 років історії вже був католицьким, складом, православним, тепер є гуситським.
3 години, 80€
Вперше в Празі
Якщо відчуваєте в собі достаток енергії на 4 години прогулянки, то встигнемо додатково до попереднього варіанту екскурсії "Найголовніше в Празі" ще докладніше оглянути якусь з наступних частин міста на Ваш розсуд:
 • Празька Лорета - одне з найвідоміших паломницьких місць.
 • Чернінський палац - найбільший в Празі, більший за королівський палац.
 • Страговський монастир - третій найстарший в історії Праги, другий найстарший в Празі діючий монастир.
 • Оглядові майданчики з видом на історичний центр міста.
4 години, 100€
Прага за два дні
Тинський храм
Один день - один берег, другий день - другий берег Влтави. По 4 години кожного дня. Оптимальним варіантом знайомства з Прагою на мій погляд є дві екскурсії впродовж двох днів: кожного дня по іншому березі річки. Так можна непоспіхаючи оглянути головні празькі пам'ятки, закутки, парки, пасажі, зробити добрі фото на згадку. Це теж не дає можливості побачити цілу Прагу, але дозволяє отримати від міста максимум задоволення. Після екскурсії в першій половині дня, допоможу на другу половину дня з вибором вечірньої програми відповідно до актуальних культурних подій та ваших вподобань: концерт, театр, музей, зоопарк, пивоварня ітд.
Нове Місто, Старе Місто, Єврейське місто Йозефов: Національний музей, Вацлавська площа та її пасажі, храм Діви марії Сніжної, вулиця На Пршікопє, Порохова брама, Муніципальний дім, дім У Чорної Матері Божої, Карлів університет, Ставовський театр, Гавелський ринок, Ратуша і астрономічні куранти, Тинський храм, храм Святого Миколая на Староміській площі, Паризька вулиця, Старонова синагога, єврейське кладовище, храм Святого Климентія і Національна бібліотека, Карлів міст.
Загалом до 180€ за два дні, оптимальний варіант
Коротко про Прагу
Підходить при обмежених часових можливостях. Можна спробувати за дві години побачити якнайбільше. Почнемо з будь якого зручного місця з врахуванням розташування готелю чи місця парковки автомобіля. Якщо Ви в Празі вперше, то вважаю за обов'язкове дійти до Карлового мосту. Маршрут буде пристосовано до обставин.
2 години, 60€, економний варіант
Прагою экспромтом
Карлів міст і Празький Град
Це може підійти, якщо Ви в Празі вже не вперше і бажаєте відкрити для себе щось нове. Достатньо повідомити де вже були, щоб ми експромтом склали маршрут по ще незнайомих місцях Праги. Якщо Вашого надхнення і сили вистачить на більше, то в залежності від Ваших побажань можемо змінювати маршрут і тему прогулянки. На кінці екскурсї можливо скласти план для подальшого самостійного відпочинку на наступні дні перебування в Празі згідно з актуальною програмою культурних подій - музеї, галереї, концерти, розваги, парки і тд. Ціна залежитиме від тривалості екскурсії.
1 год2 год3 год4 год5 год6 год7 год8 год9 год
40€60€80100120130140150160

Екскурсії по Празі та Чехії українською мовою

Tel., Viber, WhatsApp: +420 720 694 262
Назад до змісту