Богемні подорожі не лише по Богемії
Vít Kravec logo
Гід по Празі та Чехії Віталій Кравець
Тел.: +420 721 321 255 ; Вайбер: +420 720 694 262
Тел.: +420 721 321 255
Viber: +420 720 694 262

Україномовний гід по Празі та Чехії

Перейти до контакту

Головне меню:

Оглядові екскурсії

Екскурсії в Празі
Найголовніше в Празі3 год80€ за екскурсію
Вперше в Празі
4 год
100€ за екскурсію
Два дні
в Празі
Правий берег4 год
Одна екскурсія - 100€,
два береги за два дні - 180
Лівий берег
4 год
Коротко про Прагу
2 год60за екскурсію
Прага експромтом1-9 год40-160за екскурсію
Найголовніше в Празі
Староміська площа, куранти (орлой)
Хто їде до Праги вперше, зазвичай хоче побачити все за 1-2 дні. Вже за декілька годин прогулянки по Празі приходить усвідомлення нереальності такого наміру. Празький архітектурний заповідник розкладається на 1,5% площі міста і займає 8 квадратних кілометрів. Це найбільший у світі міський архітектурний заповідник у списках ЮНЕСКО. Найстаршим будівлям є вже понад 1000 років, а найновіші є з ХХ століття. Але три головні об'єкти бажає бачити в Празі кожний турист, якщо навіть в Празі зупиниться на декілька годин проїздом:
 • Празький Град - в минулому королівський палац, тепер офіси президентської адміністрації.
 • Храм Святого Віта - будувався з перервами впродовж 585 років, місце коронування чеських королів.
 • Карлів міст - найстарший в Празі, збудований в XIV столітті, прикрашений 31 скульптурою переважно доби бароко.
 • Астрономічні куранти - годинник на міській ратуші з фігурками апостолів, що рухаються щогодини, з історією з 1410 року.

Теж шляхом побачимо:
 • Храм Святого Миколая на Малій Страні - найбільший в місті в стилі бароко.
 • Празька Венеція - канал Чортівка з ресторанчиками і тротуарчиками на рівні води.
 • Храм Діви Марії перед Тином - один з сиволів міста, бачите його на фотографії.
 • Храм Святого Миколая на Староміській площі - за 800 років історії вже був католицьким, складом, православним, тепер є гуситським.
3 години, 80€
Вперше в Празі
Якщо відчуваєте в собі достаток енергії на 4 години прогулянки, то встигнемо додатково до попереднього варіанту екскурсії "Найголовніше в Празі" ще можна докладніше оглянути якусь з наступних частин міста за Вашим вибором:
 • Празька Лорета - одне з найвідоміших паломницьких місць.
 • Чернінський палац - найбільший в Празі, більший за кородівський палац.
 • Страговський монастир - третій найстарший в історії Праги, другий найстарший в празі діячий монастир.
 • Оглядові майданчики з видом на історичний центр міста.
4 години, 100€
Прага за два дні
Тинський храм
Один день - один берег, другий день - другий берег Влтави. Оптимальним варіантом знайомства з Прагою на мій погляд є дві екскурсії впродовж двох днів: кожного дня по іншому березі річки. Так непоспіхаючи можна оглянути головні празькі пам'ятки, закутки, парки, пасажі, зробити добрі фото на згадку. Це теж не дає можливості побачити цілу Прагу, але дозволяє отримати від міста максимум задоволення. Після екскурсії в першій половині дня, допоможу на другу половину дня з вибором вечірньої програми відповідно до актуальних культурних подій та ваших вподобань: концерт, театр, музей, зоопарк, пивоварня ітд.
Нове Місто, Старе Місто, Єврейське місто Йозефов: Національний музей, Вацлавська площа і її пасажі, храм Діви марії Сніжної, вуолиця На Пршікопє, Порохова брама, Муніципальний дім, дім У Чорної Матері Божої, Карлів університет, Ставовський театр, Гавелський ринок, Ратуша і астрономічні куранти, Тинський храм, храм Святого Миколая на Староміській площі, Паризька вулиця, Старонова синагога, єврейське кладовище, храм Святого Климентія і Національна бібліотека, Карлвів міст.
Загалом до 180€ за два дні, оптимальний варіант
Коротко про Прагу
Підходить при обмежених часових можливостях. Можна спробувати за дві години побачити якнайбільше. Почнемо з будь якого зручного місця з урахуванням розташування готелю чи місця парковки автомобіля. Якщо в Празі вперше, то вважаю за обов'язкове дійти до Карлового мосту. Маршрут буде пристосовано обставинам.
2 години, 60€, економний варіант
Прагою экспромтом
Карлів міст і Празький Град
Це може підійти, якщо Ви в Празі вже не вперше і бажаєте відкрити для себе щось нове. Достатньо повідомити де вже були, щоб ми експромтом склали маршрут по ще незнайомих місцях Праги. Якщо Вашого надхнення і сил теж вистачить на більше, то в залежності від Ваших побажань можемо змінювати маршрут і тему прогулянки. На кінці екскурсї можливо скласти план для подальшого самостійного відпочинку на наступні дні перебування в Празі згідно з актуальною програмою культурних подій - музеї, галереї, концерти, розваги, парки і тд. В кінці екскурсії залежно від ваших уподобань підкажу чим зайнятися у вільний час. Ціна тоді залежитиме від тривалості екскурсії.
1 год2 год3 год4 год5 год6 год7 год8 год9 год
40€60€80100120130140150160

Екскурсії по Празі та Чехії українською мовою

Тел.: +420 721 321 255 ; Вайбер: +420 720 694 262
Назад до змісту | Назад до головного меню