Транзитом в Празі - Екскурсії по Празі та Чехії українською

Богемні подорожі не лише по Богемії

Україномовний гід по Празі та Чехії Віталій Кравець

Гід по Чехії
З 2001 року на ринку туризму
+420720694262, korolucha@atlas.cz
+420720694262 korolucha@atlas.cz
Email,    Mobil,    Viber,    WhatsApp
Логотип
Email,  Mobil,  Viber,  WhatsApp
+420720694262
korolucha@atlas.cz
Перейти до контакту

Транзитом в Празі

Екскурсії по Празі > Автомобільні екскурсії
Якщо Ви в Празі транзитом мусите провести якось декілька годин між двома авіарейсами, то можу помогти ефективніше використати час. Зустріну Вас в аеропорту, відвезу до центру, проведу тригодинну екскурсію, дам час для обіду чи покупки сувенірів та відвезу назад на літак. Такий варіант теж підійде для сімей з малими дітьми чи з з обмеженою мобільністю.


Тривалість перебування в Празі в залежності від часу авіарейсу.
Тривалість екскурсії 3 години.
Вартість 225€.
Відразу признаюся, що найцікавіші пам'ятки Праги знаходяться в пішохідній зоні, до котрої є в'їзд автомобілем заборонений. Якщо є проблеми зі здоров'ям, то можемо запаркувати на відстані 500-700 м від потрібних об'єктів та все одно доведеться дійти до них пішки. Переїжджати в будній день в заторах між найближчими до пам'яток парковками не дуже зручно, і є висока ймовірність, що на парковках не буде вільних місць. Але в суботу, неділю та в державні свята дороги в місті є вільнішими, тому є можливе використання автомобіля для поїздок по поодиноких цікавих об'єктах, що знаходяться поза пішохідною частиною заповідника ЮНЕСКО. Також у вихідні є дуже великий шанс не лише побачити ззовні, але й заглянути всередину багатьох об'єктів.
Можемо проїхати до найвищої будівлі Праги Жижківської телевізійної вежі (216 м), до найвищого мосту Праги (43 м), до оригінального пам'ятника автору книжки про Швейка письменника Ярослава Гашека, до доброго вигляду на найбільший пам'ятник вершника в Європі присвячений гуситьському гетьманові Янові Жижкові (18 м з постаментом), до неоготичного храму Святої Людмили на площі Миру, монументального храму Пресвятого Серця Ісусового на Виноградах, неороманського католицького храму Святих Кирила та Мефодія в Карліні, збудованого в двадцятих роках православного храму Успіння Матері Божої в російсько-українському некрополі на Ольшанському кладовищі, до головного православного храму Чехії, до Танцюючого дому, до оглядового майданчика на скелях Кавчі Гори над Влтавою.

Максимально 6 осіб
Ціна автомобільної екскурсії по Празі
Тривалість2 год3 год
4 год5 год
Вартість150175200225€
Варіанти автомобільних екскурсій
Email,    Mobil,    Viber,    WhatsApp
Назад до змісту