Відгуки - Екскурсії по Празі та Чехії українською

Богемні подорожі не лише по Богемії

Україномовний гід по Празі та Чехії Віталій Кравець

Гід по Чехії
З 2001 року на ринку туризму
+420720694262, korolucha@atlas.cz
+420720694262 korolucha@atlas.cz
Email,    Mobil,    Viber,    WhatsApp
Логотип
Email,  Mobil,  Viber,  WhatsApp
+420720694262
korolucha@atlas.cz
Перейти до контакту

Відгуки

Назва фірми (чи ім'я клієнта) буде опубліковане.
E-mail не буде опублікований.
12
відгуки
Любов
середа 22 січ 2020
Дякую пану Віталію за насичені цікаві екскурсії, які він провів для нашої родини.Ми відвідали замок Чешський Штернберг, КУтну Гору. а також прогулялись вуличками Праги. Все було пречудово, змістовно. Раджу всім , будете задоволені!
Максим
середа 13 лис 2019
Велика подяка пану Віталію за цікаву змістовну екскурсію. Особисто я отримав велике задоволення.
Ігор
вівторок 06 сер 2019
Дякую за гарну і змістовну екскурсію Прагою. Окреме спасибі за рекомендації щодо парку біля Вальденштейнського палацу.
Наталка
середа 17 лип 2019
Обожнюю Прагу
Оксана
вівторок 29 січ 2019
Своїми незабутніми враженнями від Праги величезною мірою завдячую екскурсіям "Знайомство з Прагою" та "Королівські Градчани". Віталій - суперовий гід: відмінні знання історії, багатезно по-справжньому цікавої інформації, вміння захопити туристів своїми розповідями, чудове почуття гумору, доброзичливість і позитив! Дякую!
Божена
середа 16 січ 2019
Дякуємо дуже за круту екскурсію по Празі. :) Це були просто надзвичайні дні і стільки цікавих фактів. Сподіваємось приїхати в теплішу пору на екскурсії по всій Чехії. Усім дуже рекомендую Віталія, просто суперекскурсовод. :)
Олена Радченко
субота 08 вер 2018
Велика подяка Віталію за цікаву насичену екскурсію. Прага - місто, що вражає своєю красою. А дякуючи нашому гіду, ми залишили в ній частинку свого серця. Сподіваємось на нові зустрічі )
Наталія
четвер 12 лип 2018
Дякую за чудову екскурсію по Празі, часу на жаль було обмаль, але Віталій зміг захопити нашу родину Прагою, розкрив маленьку частинку її таємниць, зачарував легендами і викликав стійке бажання повернутись і дізнатись про все-все-все:). Приємно, коли зустрічаєш людей захоплених своєю справою!
Костянтин
вівторок 28 чер 2016
Хочу выразить огромную благодарность Виталию, очень понравилась его экскурсия. Были в Праге с детьми его нашли через интернет, экскурсию провел просто СУПЕР рассказал такие интересные мелочи, которые не всякий гид и знает было очень интересно даже детям!!! Настоятельно рекомендую всем путешественникам!!! Виталий, еще раз огромное вам спасибо!!!
Юлія і Остап
понеділок 30 лис 2015
Віталію, хочемо Вам щиро подякувати за незабутні екскурсії. Я працюю в туризмі і маю справу з гідами майже щодня. Хочу сказати, що за багато років Ви перший гід якого я сміливо можу назвати ІДЕАЛЬНИМ. Надзвичайне поєднання ерудиції, глибокого знання історії, цікавого донесення інформації, а крім того вміння створити комфортну атмосферу в затишному товаристві. Хотілося б частіше мати справу з такими професіоналами. Ще раз висловлюємо Вам свою подяку і сподіваємось на нову зустріч у Празі. Юлія і Остап
Огромное спасибо
неділя 08 лис 2015
Виталий. Спасибо за незабываемые два дня в Праге. вы великолепный гид. После ваших рассказов я очень полюбила Прагу и хочу вернуться туда неоднократно. спасибо Вам огромное
Email,    Mobil,    Viber,    WhatsApp
Назад до змісту